Eiropas Savienībā tiks izvietoti īpaši bēgļu uzņemšanas centri

1 komentārs

Eiropas Savienība veidos speciālus uzņemšanas centrus migrantiem valstīs, kuras skārusi vislielākā bēgļu plūsma.

Tā pagājušajā naktī pēc Briselē notikušās Eiropadomes ārkārtas sanāksmes paziņojis Eiropas savienības Padomes priekšsēdētājs Donalds Tusks. Viņš norāda, ka tas tiks izdarīts līdz novembra beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzēts, ka Eiropas savienība arī palielinās savu iesaisti bēgļu krīzes risināšanā, lai no reālajiem kara bēgļiem spētu atdalīt ekonomiskos migrantus. Eiropas valstu līderi saspringtās sarunās vienojušies piešķirt arī papildu miljardu eiro ANO Bēgļu aģentūrai un palielināt atbalstu Sīrijas kaimiņvalstīm, uz kurām devušies miljoniem bēgļu vēl pirms sākās masveida migrēšana uz Eiropu.

Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks savā paziņojumā sacīja, ka lielākais daudzums bēgļu vēl tikai nāks, tāpēc nepieciešams mainīt atvērto durvju politiku un stiprināt valstu ārējās robežas. Ministru prezidente Laimdota Straujuma neformālās Eiropadomes sanāksmes laikā uzsvērusi, ka Eiropai mērķtiecīgāk jāfokusējas uz migrācijas cēloņu novēršanu.

Skaties foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Un kas notiks līdz novembrim?

    24.09.2015 15:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas