Eiropas Savienība saglabās sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Eiropas Savienības valstu ārlietu ministri atzinuši, ka šobrīd, saasinoties vardarbībai Ukrainā, nav pamata atcelt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju.

Eiropas Savienības augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerini paziņojusi, ka situācija Ukrainā ir ievērojami pasliktinājusies. Tikmēr ministri vienojušies, ka esošā sankciju politika tiks saglabāta, līdz Krievija pilnībā īstenos septembrī Minskā parakstīto vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienlaikus Eiropas Savienība nolēmusi sākt strādāt pie pretdarbības Krievijas propagandai, pēc ārlietu ministru sanāksmes Briselē paziņoja Eiropas Savienības augstā ārlietu pārstāve F. Mogerīni. Tiesa gan, viņa neatklāja, kādā formā tas tiks veikts. Atbilstoši viņas teiktajam, tas varētu būt telekanāls vai darba grupa mediju atbalstam.

Konkrēti soļi tiks noteikti nākamās nedēļas laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas