Eiropas Savienība nespēj tikt galā ar migrantu plūsmu no Āfrikas, secināts pētījumā

0 komentāri

Eiropas Savienības misija Vidusjūrā nespēj tikt galā ar cilvēku kontrabandistiem un apturēt migrantu plūsmu kas ierodas no Ziemeļāfrikas – tā secinājusi Lielbritānijas Lordu palātas Eiropas lietu komiteja.

Pētījuma autori secinājuši, ka aizturēti vien zema ranga kontrabandisti. Vienlaikus misijas īstenotā kontrabandistu peldlīdzekļu iznīcināšana novedusi pie tā, ka viņi vairs neizmanto koka, bet gan piepūšamās laivas, kas ir daudz nedrošākas. Tāpat arī izlūkdienestu informāciju par kontrabandistu grupējumiem neesot iespējams savākt pietiekamā apmērā.  Taču pati lielākā problēma esot haoss Lībijā, kur kopš Muamara Kadafi režīma gāšanas nav likuma spēka un kārtības, kas ļautu iegrožot kontrabandistus. Tāpēc viņi var darboties brīvi un nesodīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pētījuma autori iesaka palīdzēt Lībijai pārvarēt šīs grūtības, jo pretējā gadījumā bēgļu plūsmu apturēt neizdosies.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas