EP vēlēšanas: vairākās valstīs panākumus gūst eiroskeptiķi

0 komentāri

Viens no būtiskākajiem aspektiem šajās Eiropas parlamenta vēlēšanās ir fakts, ka vairākās valstīs, ievērojamus panākumus guvušas partijas, kuru programmas ir izteikti eiroskeptiskas vai galēji labējas.

Lai arī skeptiķiem un galēji labējiem parlamentā nav vairākuma, var paredzēt, ka jaunā sasaukuma parlamenta dienas kārtībā var aktualizēties pret-imigrācijas jautājumi.

Apkopojot 28 Eiropas Savienības valstu vēlēšanu datus, pirmajā vietā ierindojusies Eiropas Tautas partija, aiz sevis atstājot Eiropas sociālistus. Tautas partijas rezultāts ir sliktāks nekā iepriekšējā sasaukumā, taču ar to pietiek, lai visai droši apgalvotu, ka tās pārstāvis Žans Klods Junkers tiks nominēts Eiropas Komisijas vadītāja amatam.

Zemāk redzami provizoriskie vēlēšanu rezultāti par visām 28 Eiropas Savienības valstīm (angļu val.):

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas