Eiropas jauno sankciju vilnis pret Krieviju sākas šodien

0 komentāri

Pirmdien, 8. septembrī, spēkā stāsies Eiropas Savienības (ES) noteiktās papildu sankcijas Krievijai, kas sekoja Krievijas agresijas saasinājumam Ukrainā.

Gadījumā, ja rietumvalstis atteiksies no savām sankcijām, Maskava atcels preču importa aizliegumu no vairākām valstīm, paziņojis Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

ES jaunās sankcijas paredz ierobežot Krievijas naftas un aizsardzības uzņēmumu piekļuvi Eiropas finanšu tirgiem, kā arī būtiski samazināt Krievijas iespējas iegādāties no Eiropas tās preces, kuras var izmantot gan civila, gan militāra rakstura mērķiem.

Sankciju portfelī atrodas arī “melnais saraksts”, kurš tiks papildināts ar vēl 20 cilvēkiem no Krievijas prezidentam tuvām aprindām.

Portāls SKATIES jau ziņoja – Ukrainas prezidenta Petro Porošenko padomnieks, bijušais iekšlietu ministrs Jurijs Lucenko pavēstījis, ka piecas NATO dalībvalstis – ASV, Norvēģija, Polija, Francija un Itālija apsolījušas Ukrainai piegādāt modernu bruņojumi, vēsta ziņu aģentūra UNIAN. Tomēr vēlāk NATO dalībvasltis noliegušas, ka būtu solījušas ieroču piegādes.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas