Eiropai nav plāna bēgļu krīzes risināšanai, paziņo Slovākijas premjers

2 komentāri

Lai mazinātu bēgļu pieplūdumu, steidzami nepieciešams stiprināt Eiropas Savienības (ES) valstu robežas. Par to sanāksmē vienojušās Višegradas grupas valstu – Polijas, Čehijas, Slovākijas un Ungārijas amatpersonas.

Čehijas premjerministrs Bohuslavs Sobotka pēc samita paziņoja, ka gadījumā, ja Eiropa bēgļu krīzi turpinās risināt tā kā līdz šim, nekas nemainīsies. Viņš piebilda, ka bēgļu krīze ir jārisina tās saknē, nevis jācīnās ar sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nepieciešami steidzami pasākumi, lai apkarotu cilvēku tirdzniecību. Mēs vienojāmies nodrošināt Eiropas Savienības valstu ārējo robežu drošību, tāpat nepieciešams izveidot vienotu krasta apsardzi. Mēs vēlamies, lai bēgļu krīzes risināšanā aktīvāk iesaistās arī NATO,” paziņoja Sobotka.

Tikmēr Slovākijas premjerministrs asi nosodījis atsevišķus Eiropas politiķus, norādot, ka Eiropas Savienībai nav nekāda plāna, kas apturētu samilzušo problēmu.

Jau vēstīts, ka visas četras valstis iebilst pret bēgļu sadalīšanu ES dalībvalstu vidū un aicinājušas stiprināt Šengena zonas robežas.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Ka tad nav? Tagad tacu vacija brauks ar kugiem uz siriju pec begliem un sadalis,protams brivpratigi,starp es valstim.tagad galvenais lai butu ko vest.ceru ka bus vairak pasu neaizsargato pensionaru invalidu,utt.

    17.02.2016 16:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas