Eiropa varētu uzņemt vēl vairāk bēgļu nekā līdz šim, paziņo ANO

1 komentārs

Eiropa varētu uzņemt vēl vairāk bēgļu nekā līdz šim, tā paziņojis ANO komisārs bēgļu jautājumos Filipo Grandi.

ANO augstais komisārs patlaban paudis bažas par to, vai Eiropa dara visu iespējamo bēgļu uzņemšanā, vēsta Vācijas laikraksts Spiegel. Ja Eiropas Savienības dalībvalstis labāk sadarbotos, palīdzību bēgļiem varētu sniegt vairāk, norāda Grandi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas valstis gan diez vai par šo ANO komisāra paziņojumu ir sajūsmā. Proti, jau iepriekš vēstīs par Vācijas Angelas Merkeles nedienām, ko veicinājis Merkeles atbalsts bēgļu uzņemšanai. Taču arī citās valstīs bēgļu jautājums valdībām sagādā lielas galvassāpes.

Piemēram, zviedru mediji vēsta, ka jaunākās aptaujas liecina, – valdošās sociāldemokrātiskās partijas reitings sasniedzis zemāko punktu gandrīz 50 gadu laikā un patlaban to atbalsta vairs tikai 23% iedzīvotāju.

FOTO: bēgļi ielaužas Francijas Kalē ostā

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Haralds Elceris
    +1

    Haralds Elceris

    laikam pofig veņņiki, N€irābijai šā kā tā kirdik!

    25.01.2016 08:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas