Eiropa uzsākusi militāro operāciju pret bēgļu kontrabandistiem Vidusjūrā

1 komentārs

Eiropas Savienība (ES) šodien sākusi militāro operāciju pret cilvēku kontrabandistiem, kuri veicinājuši bēgļu krīzi Eiropā. Vairāki bloka dalībvalstu karakuģi jau devušies patruļās Vidusjūras starptautiskajos ūdeņos.

Piemēram, Lībijas krastu ūdeņos, kas ir daudzu nelegālo imigrantu laivu starta vieta, jau atrodas seši šīs operācijas kuģi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tostarp viens Itālijas lidmašīnu bāzes kuģis, Francijas fregate un četri karakuģi no Lielbritānijas, Spānijas un Vācijas.

Oktobra beigās šajā rajonā ieradīsies vēl trīs kuģi no Beļģijas, Lielbritānijas un Slovēnijas karaflotes.

Operācijā pret cilvēku kontrabandistiem kopumā darbosies vairāk nekā 1300 cilvēku. Lai arī ES  akceptējusi operācijas veikšanu starptautiskos ūdeņos, tās kuģiem vēl nav dota zaļā gaisma vajāt cilvēku kontrabandistus Lībijas ūdeņos, jo tam nav saņemta ANO Drošības padomes un Lībijas varas iestāžu atļauja.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Armands
    0

    Armands

    Pamodušies ,kur ta bijāt agrāk ,ka ūdens smeļas mutē tad domā sākt rīkotiies

    10.10.2015 20:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas