Eiropā turpinās terora trauksme; Franciju biedē ķīmiskā uzbrukuma iespējamība

0 komentāri

Islāma radikāļi Francijai var uzbrukt ar bioloģiskajiem vai ķīmiskajiem ieročiem, tik biedējošu scenāriju pieļauj Francijas premjers Manuels Valss.

Valsts joprojām mēģina atgūties pēc asiņainajiem uzbrukumiem, un pastāv bažas, ka teroristi aizvien ir brīvībā. Kamēr vairākās Eiropas valstīs trauksme aizvien ir augstākajā līmenī, Daesh izplata draudus veikt vēl postošākus teroraktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pamatīgu starptautisko ažiotāžu radījuši Francijas premjerministra Manuela Valsa izteikumi, ka teroristi Francijā var veikt uzbrukumus arī ar ķīmiskajiem un bioloģiskajiem ieročiem. Premjers sola viest jaunus likumus, kas varētu ierobežot radikālo islāmistu ideju popularizēšanu.

Francija karo pret teroristiem, un šajā procesā ir iesaistīti visi vīrieši, sievietes, pilnīgi visi valsts iedzīvotāji. Mēs karojam likumīgi, aizstāvot savas valsts pamatprincipus.

Teroristi no tā sauktās Islāma valsts jeb Daesh nepaliek atbildi parādā. Video vēstījumos tie sola turpināt džihādu un veikt asinspirti ASV, pašā valsts sirdī – Ņujorkā. Radikāļi nogalinājuši Norvēģijas un Ķīnas pilsoņus, kurus bija sagrābuši kā ķīlniekus, un publiski bija izlikuši pārdošanai jeb, pareizāk sakot, šādā veidā centās pievērst sev uzmanību un izspiest izpirkšanas maksu, ko ne Ķīna, ne Norvēģija nesamaksāja.

Trauksme nerimst arī Beļģijā, kur policija veikusi reidus, meklējot teroristus un viņu atbalstītājus. Veiktas kratīšanu sešos īpašumos Briselē un tās apkārtnē. Izmeklēšanai tuvi avoti medijiem atklājuši, ka uzbrukumos piedalījušies vismaz deviņi teroristi, nevis astoņi, kā minēts iepriekš, tādējādi baiļu atmosfēra Francijā joprojām saglabājas ļoti augsta.

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas