Eiropa pārmaiņu priekšā: notiks svarīga diskusija par paplašināšanos un integrāciju

0 komentāri

Eiropas kaimiņattiecību stabilizācija, Eiropas Savienības (ES) solījumu pildīšana attiecībā uz paplašināšanos un integrāciju, kā arī vismaz 2% no dalībvalstu iekšzemes kopprodukta piešķīrums aizsardzībai – tie ir daži no EP deputātu ierosinājumiem ES globālajai stratēģijai, kuru apspriedīs šodien un pieņems trešdien, 13. aprīlī.

Paredzēts, ka debatēs ar ES augsto pārstāvi ārlietās Federiku Mogerīni deputāti arī novērtēs pagājušā gada ārlietu un drošības politikas lēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Debatēs un rezolūcijā, kuru sagatavojusi Eiropas Tautas partijas deputāte no Latvijas Sandra Kalniete, EP deputāti sniedz savu ieguldījumu ES jaunajā ārpolitikas un drošības politikas globālajā stratēģijā, ar kuru līdz 2016. gada jūnijam jāiepazīstina ES augstajai pārstāvei Mogerīni.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas