Eiropā izdevies novērst vairākus teroraktus

0 komentāri

Sadarbojoties ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldei ar varasiestādēm Eiropā, izdevies novērst vairākus iespējamos teroraktus, paziņojis pārvaldes direktors Džons Brenans.

Viņš norādījis, ka teroristu grupējumam Daesh bijusi iespēja dziļi iesakņoties un nostabilizēt savas pozīcijas. Vienlaikus Centrālās izlūkošanas pārvaldes direktors paudis absolūtu pārliecību, ka šo organizāciju izdosies sakaut, tomēr līdz tam brīdim drošībai visā pasaulē jāpievērš īpaša uzmanība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

CIP direktors Džons Brenans:

Mēs redzam, ka Daesh veic uzbrukumus gan Eiropā, gan citur pasaulē, tāpēc ļoti cieši sadarbojamies ar partneriem Eiropā, regulāri apmaināmies ar būtisku informāciju, lai atklātu teroristu plānus. Jau līdz šim kopīgiem spēkiem esam novērsuši vairākus teroraktus Eiropā.

Saasinoties teroristu uzbrukumiem visā pasaulē un arī ASV, vietējie izlūkdienesti izvērtuši vairākas plašas terorisma apkarošanas operācijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas