Eiropa gatavo jaunas sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Neskatoties uz noslēgto pamiera vienošanos, jau pirmdien Eiropas Savienība gatavojas noteikt jaunas sankcijas Krievijai.

Eiropas valstu ārlietu ministri pirmdien bija vienojušies atlikt jauno sankciju ieviešanu par vienu nedēļu, lai uzlabotu izredzes panākt vienošanos četru valstu līderu sarunās par mieru Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaidrojot Briseles lēmumu, Eiropas Savienības Padomes prezidents Donalds Tusks sacīja, ka lēmums par sankcijām tiks pildīts, jo ticība prezidenta Vladimira Putina labajai gribai ir ierobežota.

Jaunās sankcijas nosaka, ka pieciem Krievijas valdības un 14 Ukrainas prokrievisko separātistu pārstāvjiem turpmāk būs aizliegts iebraukt Eiropas Savienībā un viņu aktīvi tiks iesaldēti.

Plānots šo personu vārdus Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī publicēt pirmdien.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas