EgyptAir melnās kastes joprojām nav atrastas; iedzīvotāji piemin aviokatastrofas upurus

0 komentāri

Lai pieminētu pagājušajā nedēļā avarējušās EgyptAir lidmašīnas pasažierus, Ēģiptes galvaspilsētas Kairas ielās pulcējušies tūkstošiem cilvēku, tostarp pasažieru tuvinieki un valsts augstākās amatpersonas.

Lai paustu solidaritāti lidmašīnas katastrofā bojāgājušajiem, pie Kairas operas nama cilvēku pūļi noturēja lūgšanas, nolika ziedus un svecītes.

“Es domāju, ka ir svarīgi būt šeit, lai paustu atbalstu. Tas ir svarīgi visiem tiem, kuri katastrofā zaudējuši kādu ģimenes locekli, mīļoto cilvēku vai draugu…”

Jau ziņojām, ka aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes uz Kairu pagājušās trešdienas naktī un vēlāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem. Līdz šim atrastas dažas lidmašīnas atlūzas un pasažieru mirstīgās atliekas. Sākotnējā izmeklēšana liecina, ka lidmašīnā noticis sprādziens, savukārt tas pastiprina aizdomas, ka katastrofa bijis terorakts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas