EgyptAir lidmašīnas pazušana vēl vairāk iedragās Ēģiptes tūrisma nozari, pauž eksperti

0 komentāri

Ceturtdien, 19. maijā, aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīnas pazušana vēl vairāk iedragās jau tā tūrisma krīzes skartās Ēģiptes ekonomiku, tā paziņojuši tūrisma nozares eksperti.

Nepilna gada laikā šī ir jau otrā lidmašīnas katastrofa, kas notikusi Ēģiptes teritorijā.

Kopš oktobra beigām, kad Ēģiptes Sīnāja pussalā avarēja Krievijas lidmašīna ar 224 pasažieriem uz klāja, Ēģiptes ekonomika cietusi jau vairāk nekā trīsarpus miljardu eiro zaudējumus.

Foto

Eksperti uzskata, ka vakar Vidusjūrā notikusī lidmašīnas pazušana vēl vairāk mudinās tūristus izvērtēt nepieciešamību doties uz Ēģipti.

Tikmēr Ēģiptes tūrisma ministrs Hežams Zazu paziņojis, ka nav pamata bažām par drošību Ēģiptē. Turklāt, sākoties tūrisma sezonai, valsts ir dubultojusi drošības dienestu un likumsargu klātbūtni iecienītākajos kūrortos.

Ēģiptei tūrisms ir viens no svarīgākajiem ienākumu avotiem un sasniedz 10% no iekšzemes kopprodukta (IKP).

Jau vēstījām, ka atbildību par Krievijas lidmašīnas katastrofas izraisīšanu uzņēmies teroristu grupējums Daesh. Arī vakardien lidmašīnas pazušanā netiek izslēgta terorakta iespējamība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas