EgyptAir lidmašīnas nolaupīšana liek apšaubīt drošību Ēģiptes lidostās

0 komentāri

Dramatiskie notikumi Ēģiptē noslēgušies. Pasažieru lidmašīnas ķīlnieku krīze atrisināta bez cietušajiem un lidmašīnas nolaupītājs arestēts. Pagājušajā naktī pasažieri un apkalpe sveiki un veseli nogādāti sākotnējā galamērķī – Kairā.

Šīs starpgadījums aktualizējis jautājumu par nepietiekamām drošības pārbaudēm Ēģiptes lidostās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn oktobrī teroristiem bija izdevies ievietot bumbu vienā no Krievijas pasažieru lidmašīnām, kura bija ceļā no Ēģiptes un tika uzspridzināta virs Sīnāja pussalas. Bet vakardienas situāciju raksturo paši pasažieri.

Jāatgādina, ka vakar ar neīstu sprāgstvielu jostu bruņojies pasažieris, draudot uzspridzināties, nolaupīja lidmašīnu, kas bija ceļā no Ēģiptes pilsētas Aleksandrijas uz galvaspilsētu Kairu.

Pēc stundām garām sarunām ar varasiestādēm vīrietis brīvprātīgi padevies pretterorisma policijas vienībām lidostā Kiprā.

Vēl bez pasažieriem no Ēģiptes uz lidmašīnas klāja atradās vairāki ASV, Lielbritānijas, Nīderlandes un Francijas pilsoņi.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas