EgyptAir lidmašīnas avārija, visticamāk, bijis terorakts, ziņo amatpersonas

0 komentāri

Apstiprinājies, ka EgyptAir lidmašīna, kas naktī pazuda ceļā no Parīzes uz Kairu, ir nokritusi Vidusjūrā. Tas nozīmē, ka šajā aviokatastrofā dzīvību zaudējuši 66 cilvēki, starp tiem trīs bērni. Pagaidām avārijas iemesli nav zināmi, bet amatpersonas pieļauj, ka tas, visticamāk, bijis terorakts.

Ēģiptes aviosabiedrības EgyptAir lidmašīna no Parīzes izlidoja neilgi pēc plkst. 23.00, bet pēc trim stundām sakari ar lidaparātu jau bija pazuduši. Kontakts zuda brīdī, kad lidmašīna bija jau ielidojusi Ēģiptes gaisa telpā un bija atlikusi pusstunda līdz nolaišanās brīdim.

Pirmajā rīta cēlienā lidaparāta liktenis nebija zināms, līdz amatpersonas paziņoja traģiskos jaunumus.

Lidaparāta meklēšanā iesaistīti gan Francijas, gan Grieķijas, gan Ēģiptes bruņotie spēki. Katastrofas iemesli nav zināmi, bet no Grieķijas Gaisa spēkiem pienākusi informācija, ka pirms pazušanas lidmašīna veikusi strauju 90 grādu pagriezienu pa kreisi un pēc tam 360 grādu pagriezienu pa labi, kam sekoja strauja pikēšana.

Lidmašīnā bija 56 pasažieri, tostarp viens zēns un divi zīdaiņi, kā arī septiņi apkalpes locekļi un trīs apsardzes darbinieki.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas