EgyptAir lidmašīna pirms pazušanas no radaru ekrāniem nav mainījusi lidojuma virzienu un augstumu

0 komentāri

Vidusjūrā turpinās vērienīga avarējušās Ēģiptes aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas melno kastu, atlūzu un pasažieru mirstīgo atlieku meklēšana.

Tikmēr Ēģiptes aviācijas pārstāvji nākuši klajā ar paziņojumu, ka pirms pazušanas no radariem lidmašīna tomēr nav krasi zaudējusi lidojuma augstumu un mainījusi virzienu, kā to sākotnēji paudis Grieķijas aizsardzības ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka Grieķijas aizsardzības ministrs paziņojis, ka lidmašīna pirms izgaišanas no radariem veikusi straujus pagriezienus un krasi zaudējusi augstumu. Ēģiptes amatpersonas ziņo, pirms lidmašīna pazudusi no radaru ekrāniem, tā lidojusi ar normālu augstumu, proti, 11 kilometru augstumā. Zināms, ka pēdējo reizi sazinoties ar Grieķijas gaisa kontrolieriem, pilots nekādas problēmas nav pieminējis. Lai gan lidmašīnas avārijas iemesls nav zināms, amatpersonas norādījušas, ka, visticamāk, katastrofu izraisījuši teroristi.

Jau vēstīts, ka EgyptAir lidmašīna ar 66 cilvēkiem uz klāja pazuda pagājušajā nedēļā Vidusjūrā, aptuveni 290 kilometrus no Aleksandrijas Ēģiptē. Līdz šim atrastas vairākas lidmašīnas atlūzas, dažu cilvēku mirstīgās atliekas un pasažieru mantas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas