EgyptAir katastrofa: brīdi pirms pazušanas, lidmašīnā nostrādājusi ugunsgrēka trauksme

0 komentāri

Aviokompānijas EgyptAir lidmašīnā īsi pirms pazušanas no radaru redzesloka ir saņemti brīdinājuma signāli par dūmiem, liecina Sky News rīcībā esošā informācija.

Neilgi pirms laineris pazudis no radaru ekrāniem, lidmašīnas borta dators nosūtījis paziņojumu par dūmiem pilota kabīnes tuvumā, atklāj Francijas izmeklētāji. Trauksmes signālu par iespējamo ugunsgrēku lidmašīnas sistēma nosūta automātiski. Tā ziņojusi arī par vadāmības problēmām un datoru sistēmas traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat eksperti norādījuši, ka uz lidmašīnas borta ir ievērojami pārsniegta pieļaujamā temperatūra, nostrādājot arī trauksmes signālam par logiem lidmašīnas labajā pusē.

Par to liecina arī abu pilotu saruna, kurā tie vairāk koncentrējušies tieši uz lidmašīnas labo pusi. Tomēr gūt detalizētāku informāciju par iespējamās avārijas iemesliem varēs tikai pēc melnās kastes atrašanas. Ēģiptes armijas pārstāvji paziņojuši, ka viņi ir jau noteikuši tās atrašanās vietu. Tikmēr turpinās darbs pie avarējušās lidmašīnas atlūzu meklēšanas. Atrastas vairākas mantas ar aviokompānijas EgyptAir logo, sēdvietas un gabali no lidmašīnas korpusa.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas