Ēģiptes kūrortā sadurti trīs Eiropas tūristi; Latvijas kompānijas atceļ reisus

0 komentāri

Ēģiptes kūrortā kādā no Hurgadas viesnīcām sadurti trīs Eiropas tūristi. Uzbrukuma dēļ Latvijas tūrisma kompānijas sestdien atteicās nogādāt tūristus no Rīgas uz Hurgadu.

Cietušie ir pensionāru pāris no Austrijas un 27 gadus vecs vīrietis no Zviedrijas. Viņš stāsta, ka uzbrukums notika laikā, kad kopā ar tēvu viesnīcas restorānā ieturējis maltīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Biju šokēts. Nezināju, ko darīt. Viņš iegrieza man kaklā un tad iedūra ar nazi plecā. Es nokritu uz zemes un sāku asiņot. No kakla nāca tik daudz asiņu, ka domāju, ka noasiņošu līdz nāvei,” teic ievainotais Samijs Ulofsons.

Foto

Viens no uzbrucējiem nogalināts, bet otrs smagi ievainots un arestēts. Uzbrucēji esot teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” atbalstītāji un viņu mērķis bijis sagrābt ķīlniekus.

Pēc šī uzbrukuma Hurgadā un citos Ēģiptes kūrortos tiek veikti pastiprināti drošības pasākumi, kuros iesaistīta armija un policija. No Rīgas uz Hurgadu lidojumi tiek veikti reizi nedēļā – sestdienās. Šodien drošības apsvērumu dēļ lidmašīna uz Hurgadu izlidoja bez pasažieriem. Ar to Rīgā tiks nogādāti Hurgadā esošie Latvijas tūristi. Tūrisma kompānijas tuvākajā laikā lems, vai atsākt piedāvāt atpūtu Ēģiptē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas