Ēģiptes izslēgšana no tūrisma piedāvājuma, Krievijas aģentūrām draud ar milzu zaudējumiem

0 komentāri

Ēģiptes izslēgšana no tūrisma kompāniju piedāvājuma draud ar lieliem zaudējumiem, jo īpaši Krievijas tūrisma aģentūrām.

Lidojumus uz Ēģipti šobrīd uz nenoteiktu laiku atcēlušas vairākas valstis un aviokompānijas. Tiek ziņots, ka Ēģiptē šobrīd atrodas apmēram 80 tūkstoši Krievijas tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tūrisma kompānijas sūdzas, ka lēmums par lidojumu pārtraukšanu draud ar pamatīgām loģistikas problēmām Krievijas aviokompānijām. Tikmēr ceļojumu operatori ir vienisprātis, ka vissmagākais trieciens tomēr būs Ēģiptei, kurai tūristu plūsma bija būtisks ienākumu avots.

Ēģiptes varas iestādes vakar paziņoja, ka sākušas pārbaudīt Šarmelšeihas lidostas novērošanas kameru ierakstus – šāds solis ir pagaidām skaidrākā pazīme, ka arī Ēģiptē sāk ticēt, ka Krievijas pasažieru lidmašīnas notriekšana ir terora akts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas