Ēģiptes aviokatastrofas sekas: Lufthansa un Air France atsakās no lidojumiem virs Sīnaja pussalas

0 komentāri

Tikmēr aviokompānijas Lufthansa un Air France paziņojušas ka izvairīsies no lidojumiem virs Sīnaja pussalas līdz tiks saņemts skaidrojums par to, kas izraisījis traģisko aviokatastrofu Ēģiptē, kurā bojā gāja vairāk kā 224 cilvēku.

Dažus aviācijas ekspertus pārsteidzis tas, cik ātri Ēģipte un Krievija noraidījušas iespēju, ka tas bijis terora akts – vēl pirms lidojuma ieraksta ierīču datu analīzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ēģipte ir atļāvusi Krievijas pārstāvjiem veikt izmeklēšanu tās teritorijā – uz turieni jau devusies Krievijas izmeklētāju grupa satiksmes ministra vadībā. Rīt Krievijā izsludinātas sēras. Līdzjūtību kaimiņvalstij izteikušas arī Latvijas augstākās amatpersonas.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas