Ēģiptē izpildīts pirmais nāvessods Mursi atbalstītājam

0 komentāri

Ēģiptē sestdien izpildīts pirmais nāvessods, kas piespriests gāztā prezidenta Muhameda Mursi atbalstītājam par līdzdalību vardarbīgajos protestos, kuri izcēlās pēc 2013. gada apvērsuma.

Mahmuds Ramadans, kas tika pakārts sestdien plkst. 7.00, bija “pirmais, kam tika izpildīts nāvessods, no tiem, kuri bija iesaistīti vardarbīgajās sadursmēs,” pavēstīja Iekšlietu ministrijas pārstāvis. Ramadans tika notiesāts par līdzdalību jauniešu nomešanā no kādas ēkas jumta Aleksandrijā nemieru laikā, kas sekoja Mursi gāšanai.

Pagājušajā mēnesī tiesa noraidīja Ramadana apelāciju, atstājot spēkā viņam piespriesto nāvessodu.

Jau 2013. gada augustā tīmeklī parādījās videoieraksts, kurā bija redzams, kā Ramadans, turot teroristiskā grupējuma Al Qaeda karogu, kopā ar citiem islāmistu ekstrēmistiem met no ēkas jumta jauniešus. Šis videoieraksts izsauca Ēģiptē sašutuma vētru, daudziem pieprasot slepkavām bargus sodus.

Pēdējo mēnešu laikā Ēģiptes tiesas piespriedušas nāvessodus desmitiem Mursi pārstāvētās ”Musulmaņu brālības” atbalstītāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas