Ēģiptē aizturēts pazīstams pētnieciskais žurnālists

0 komentāri

Pasaules medijos atkal aktualizējies preses brīvības jautājums – Ēģiptes varasiestādes aizturējušas valstī populāru pētniecisko žurnālistu un cilvēktiesību aizstāvi.

Hosams Bahgāts aizturēts aizdomās par nepatiesas informācijas izplatīšanu. Žurnālists pratināts astoņas stundas, pēc tam viņu nolemts apcietināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bahgāts daudz sadarbojies ar vairākiem starptautiskiem medijiem. Viņš ir slavens ar iestāšanos par cilvēktiesībām un valdības politikas kritizēšanu.

Izskanējis, ka par viņa aresta iemeslu varētu kalpot nesen publicēts raksts, kurā žurnālists atspoguļo vietējo varasiestāžu nežēlību.

Ēģipte jau iepriekš bijusi uzmanības centrā saistībā ar preses brīvības ierobežošanu. Jāatgādina, ka uz notiesāto sola kopā ar kolēģiem Ēģiptē sēdies arī latviešu izcelsmes žurnālists Pēteris Greste. Viņi gan tika apžēloti, taču žurnālistu apsūdzēšanas gadījumi turpinās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas