Ebolas vīruss turpina pļaut cilvēku dzīvības; ASV nosūta 50 ekspertus

0 komentāri

Strauji turpinot izplatīties nāvējošajam Ebolas vīrusam, ASV šonedēļ uz slimības skarto Rietumāfriku plāno nosūtīt 50 veselības organizācijas ekspertus.

Nedrīkst pieļaut, ka slimība izplatās ārpus Rietumāfrikas valstīm, kur dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 750 cilvēki. Tāpat ASV tuvākajā laikā no Āfrikas gatavojas transportēt mājup savus pilsoņus, kas inficēti ar šo vīrusu, lai viņus mēģinātu izārstēt jau ASV.

90% gadījumu visi ar Ebolas vīrusu inficētie nomirst.

Pasaules veselības organizācija paziņojusi, ka nāvējošais Ebolas vīruss Rietumāfrikā ir ārpus kontroles un līdz šim nav bijušas pazīmes, ka to izdotos pat lokalizēt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas