Ebolas vīruss jau paņēmis 3000 dzīvību

0 komentāri

Rietumāfrikā no Ebolas vīrusa miris 3091 cilvēks, sestdien paziņojusi Pasaules Veselības organizācija (PVO). Apkopotie dati liecina, ka ar vīrusu inficējušies 6574 cilvēki, no kuriem gandrīz puse ir miruši.

Līdz 23.septembrim Gvinejā, kur pagājušā gada nogalē sākās Ebolas vīrusa uzliesmojums, ar nāvējošo vīrusi bija inficējušies 1074 cilvēki, no kuriem 648 miruši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Libērijā, kuru Ebolas vīruss piemeklējis vissmagāk, līdz 23.septembrim bija inficējušies 3458 cilvēki, no kuriem 1830 ir miruši. Bet Sjerraleonē inficēto skaits sasniedzis 2021, no kuriem 605 cilvēki ir miruši.

Nigērijā līdz 23.septembrim ar Ebolas vīrusi bija inficējušies 20 cilvēki, no kuriem astoņi miruši.

Tikmēr Senegāla nav ziņojusi par jauniem inficēšanās gadījumiem, kopš valstī 29.augustā tika atklāts pirmais ar Ebolas vīrusu saslimušais – kāds Gvinejas students, kurš jau izveseļojies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas