Ebolas vīrusa upuru skaits drīz sasniegs 6,5 tūkstošus

0 komentāri

Nāvējošais Ebolas vīruss prasījis jau teju 6,5 tūkstošu cilvēku dzīvības, liecina jaunākie Pasaules Veselības organizācijas dati.

Tiek ziņots, ka Rietumāfrikas valstī Sjerraleonē pēdējās nedēļas laikā reģistrēti vairāk saslimšanas gadījumu nekā Libērijā, kura līdz šim tika uzskatīta par nāvējošā vīrusa visvairāk skarto teritoriju. Sjerraleonē vīruss konstatēts teju astoņiem tūkstošiem cilvēku. Kopumā kopš vīrusa izplatīšanās sākuma reģistrēti vairāk nekā 15 tūkstoši inficēšanās gadījumu. No tiem liela daļa beigušies ar nāvi.

Patiesais mirušo skaits, domājams, ir daudz lielāks, jo mirstības rādītājs epidēmijas centrā – Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē – ir aptuveni 70%. Nigērijā un Senegālā jauni inficēšanās vai nāves gadījumi nav konstatēti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas