Džobsa piemineklis Sanktpēterburgā: “publiska sodomijas propaganda”; to demontē

0 komentāri

Apple vadītāja Tima Kuka homoseksualitātes dēļ Sanktpēterburgā demontē Stīva Džobsa pieminekli.

Sanktpēterburgā demontēts milzīgs piemineklis iPhone4 telefona izskatā, kas savulkaik uzstādīts kādreizējā ASV tehnoloģiju kompānijas vadītāja Stīva Džobsa piemiņai. Jaunais Apple vadītājs Tims Kuks  pagājušajā nedēļā paziņoja, ka ir gejs. Tas nav iepaticies Sanktpēterburgas pilsētas vadībai un uz vispārējā homofobijas viļņa valstī, piemineklis ticis demontēts.

Piemineklis atradās IT, Mehānikas un Optikas zinātniski pētnieciskā institūta tehnoloģiskajā parkā. Tā kā Sanktpēterburgas vadībai šķita, ka pēc Tima Kuka paziņojuma, šī skulptūra propagandē homoseksualitāti, tika pieņemts lēmums to novākt.

Kā norāda holdinga Rietumeiropas finanšu savienība vadītājs Maksims Dolgopolovs, pēc Kuka paziņojuma piemineklis iegūst divējādu nozīmi, kas ”krievu kultūrai ir naidīga”. Viņš to nodēvēja par ”publisku sodomijas propagandu.”

Savukārt Sanktpēterburgas domes deputāts Vitālijs Milonovs nācis klajā ar iniciatīvu aizliegt Krievijā iebraukt Timam Kukam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas