Dzīvnieku aizstāvji Dienvidkorejā no apēšanas glābj 23 suņus

8 komentāri

ASV dzīvnieku tiesību aizstāvjiem izdevies izglābt 23 suņus no nonākšanas zupas katlā. Šie 23 veiksminieki tika izglābti no kādas suņu audzēšanas fermas Dienvidkorejā, kur suņu ēšana ir ierasta prakse.

Suņi no Dienvidkorejas ir nogādāti ASV un pagaidām izvietoti suņu patversmēs, taču drīzumā tos būs iespējams pieņem mājās un adoptēt. Jau vairākus gadus dzīvnieku tiesību aizstāvji šādi cenšas no apēšanas glābt suņus, kas tālajā Āzijas zemē tiek audzēti apēšanai. Tomēr tūkstošiem suņu, kas tiek turēti fermās, nav paveicies tā, kā šiem veiksminiekiem..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties veiksminieku foto

Lai cik šaušalīgi un barbariski tas neliktos, taču suņu gaļu patērē daudzviet pasaulē. Lielākie suņu ēdāji gan mīt Ķīnā, Korejā, Vjetnamā un.. arī Šveicē!! Tieši tā – šveicieši ik gadu notiesā vairākas tonnas suņu gaļas. Arī daļā Āfrikas valstu suņa gaļa netiek smādēta. Jāteic, ka suņu ēšanai ir senas tradīcijas visā pasaulē, turklāt bada laikos sunīši arī kalpojuši kā pārtikas rezerves.

Lai vai kā, šķiet, ka lielākajam vairumam Latvijas iedzīvotāju suņa cepetis izraisīs, kā minimums, neizpratni – pārlieku cietsirdīgā šķiet Āzijas iedzīvotāju attieksme pret dukšiem.. Taču, kā jau minēts, ir vietas, kur tradīcijas  suņa gaļu padara par delikatesi, bet cepts duksis izskatās diezgan īpatnēji.

Skaties fotogaleriju (brīdinām – attēli var šķist nepatīkami)

8 komentāri

TOP komentāri

 • Ģeniāls teksts
  0

  Ģeniāls teksts

  Kurš gotiņas un vistiņas glābs.......???

  12.01.2015 09:43

 • eh, ko tur
  0

  eh, ko tur

  Bez vilnas izskatās ēdami! Gandrīz kā ar lodlampu svilināta cuciņa!

  10.01.2015 19:06

 • LILI
  0

  LILI

  Tie nav cilvēki

  10.01.2015 15:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas