Dubajas Torch debesskrāpī izcēlies ugunsgrēks

0 komentāri

Dubajas debesskrāpī Torch, kas ir viena no augstākajām dzīvojamajām ēkām pasaulē, sestdien izcēlies ugunsgrēks.

Spēcīgais vējš sekmēja strauju liesmu izplatīšanos pa 336,1 metru augsto ēku, un dzirksteles un pelni krita arī uz blakus esošajām ēkām.Ugunsdzēsējiem tomēr vēlāk liesmas izdevies apslāpēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No ēkas tika evakuēti vairāki simti cilvēku, taču ziņas par cietušajiem pagaidām nav saņemtas.

Daudzi no nama iemītniekiem bija spiesti savus dzīvokļus atstāt pidžamās, un varasiestādes ziņo, ka ugunsgrēkā visvairāk cietušo augstāko stāvu iedzīvotāji savos mājokļos varēs atgriezties tikai pēc vairākām dienām.

Debesskrāpim ir 79 stāvi, un šķiet, ka ugunsgrēks sācies 50 stāvā, taču tā cēloņi pagaidām nav zināmi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas