Dramatiski skati Tokijā – upe appludinājusi visu pilsētu

0 komentāri

Tokijas pievārtē vērojami dramatiski skati. Pēc otro dienu ilgušām spēcīgām lietavām no krastiem izgājusi Kinugavas upe un pārpludinājusi veselu pilsētu.

Vietējie iedzīvotāji šorīt no ūdens glābās uz māju jumtiem, mājot un saucot pēc palīdzības. Helikopteri tik tikko spēja evakuēt visus nelaimē nonākušos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārplūdusī upe salīdzināta ar cunami spēku, kas gāzies pāri Joso pilsētiņai aptuveni 50 kilometrus no Japānas galvaspilsētas.

Lietavas šim reģionam atnesusi tropiskā vētra Etau, kas izraisījusi plūdus un zemes nogruvumus visā Japānas ziemeļu un centrālajā daļā.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas