Dramatiski foto! Zemestrīce laupa 246 dzīvības Ekvadorā

0 komentāri

Bojāgājušo skaits pēdējā laika spēcīgākās zemestrīces satricinātajā Ekvadorā pieaudzis līdz 246 cilvēkiem, bet vēl vairāk nekā 2500 ievainoti.

Zemestrīce, kuras stiprums bijis 7,8 balles, nodarījusi plašus postījumus infrastruktūrai. Pilnībā vai daļēji iznīcinātas tūkstošiem ēkas.

Bez dzeramā ūdens atstāti vairāki simti tūkstoši iedzīvotāju. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ēdienu un dzērienu, palīdzības sniegšanā iesaistījusies Meksika, Kolumbija un Venecuēla.

Glābšanas darbos iesaistīti vismaz 13 000 glābēju un vairāki simti brīvprātīgo. Amatpersonas atzīst, ka lielu daļu zemestrīces skartās teritorijas nav izdevies apzināt, tāpēc, visticamāk, bojāgājušo skaits turpinās augt.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas