Dramatiskas ainas Manhetenā; nelaimē nokļuvuši logu tīrīšanas servisa darbinieki

0 komentāri

Dramatiskas ainas piedzīvojuši Manhetenas iedzīvotāji, kas kļuva par lieciniekiem negadījumam pie jaunuzceltā pasaules tirdzniecības centra. Vairāku desmitu stāvu augstumā bezpalīdzīgi karājās nolaižamā platforma, uz kuras atradās divi logu tīrīšanas servisa darbinieki.

Pasaules Tirdzniecības centrs ir lielākā augstceltne ASV, taču tie, kas vakar bija ieradušies apjūsmot 104 stāvu debesskrāpi, kļuva par lieciniekiem dramatiskam notikumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Platforma, uz kura atradās divi cilvēki, kas mazgāja debesskrāpja logus, tehnisku iemeslu dēļ sasvērās uz sāniem un iestrēga pie 69 stāva, bīstami karājoties vairākus desmitus metru virs memoriāla 11. septembra terora akta upuriem.

Šobrīd ir zināms, ka visiem kabeļiem vajadzēja kustēties vienādā ātrumā. Tomēr kabeļiem rietumu pusē radās kāds kavēklis, un platforma no horizontāla stāvokļa sasvērās vertikālā stāvoklī. Abu strādnieku glābšanā tika iesaistīti vairāk nekā 100 ugunsdzēsēju.

Glābšanas dienesti izlēma, ka vienīgais risinājums šajā situācijā ir izzāģēt caurumu ēkas logā, ko veido vairākas bieza stikla kārtas.

Operācija, kas piesaistīja lielu apkārtesošo biroju darbinieku uzmanību, beidzās veiksmīgi, un abi strādnieki tika nogādāti drošībā.

Jaunuzceltais pasaules tirdzniecības centrs ir lielākā ēka rietumu puslodē. Tās augstums ir 541 metrs, un tā atrodas vietā, kur reiz slējās Dvīņu torņi, kas tika iznīcināti 2001. gada 11. septembra uzbrukumos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas