Doņeckas karagūstekņu gājiens atzīts par Ženēvas konvencijas pārkāpumu

0 komentāri

Doņeckas centrā notikušais Ukrainas karagūstekņu gājiens, kuru organizēja separātisti, ir Ženēvas konvencijas pārkāpums, paziņojusi starptautiskā cilvēktiesību aizstāvības organizācija ”Human Rights Watch”.

Prokrieviskie separātisti svētdien, 25. augustā, Doņeckas ielās izrādīja vairākus desmitus gūstā turēto Ukrainas karavīru, ciniski to nosaucot par veltījumu Ukrainas neatkarības dienai. Pēc Ukrainas gūstekņu atbrīvošanas centra informācijas, separātisti tur gūstā ap 500 Ukrainas iedzīvotāju.

”Human Rights Watch” paziņojumā uzsvērts, ka ir liegts pazemojoši izturēties pret karagūstekņiem.

Tikmēr, par godu Ukrainas 23. gadadienai, valsts dienvidos Dņepropetrovskas apgabala Pavlogradas pilsētas iedzīvotāji aizvadītajā naktī nogāzuši Ļeņina pieminekli. Viņi to nodēvējuši par patriotu dāvanu valstij.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas