Doņeckas apgabalā notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji

0 komentāri

Doņeckas apgabalā, kur notiek sīvas kaujas starp Ukrainas militārajiem spēkiem un prokrieviskajiem separātistiem, notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji. Pagaidām nav ziņu par bojā gājušajiem, ziņo Ukrainas medijs ”Korrespondent”.

Viena no lidmašīnām notriekta pie teroristu kontrolētās Saurmogilas, bet otra – Dmitrovkijas rajonā, pavēstījuši separātisti. Tāpat promaskaviskie teroristi savā paziņojumā pavēstījuši, ka Ukrainas lidmašīnas esot šāvusi uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Separātistu izplatītajā video teikts, ka Ukrainas karavīri paguvuši katapultēties, bet prokrieviskie kaujinieki devušies tos meklēt.

Ceturtdien Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.

Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas ”Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes. To apliecinājis arī ASV izlūkdienests.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas