Doņeckā separātisti izraisījuši vairākus ugunsgrēkus

0 komentāri

No Ukrainas austrumdaļas pienāk ziņas par kārtējiem pamiera pārkāpumiem. Separātisti veic nepārtrauktu apšaudi pie Mariupoles. Savukārt Doņeckā separātistu raidītie šāviņi izraisījuši ugunsgrēkus vairākās ēkās.

Drošības dienesti norāda, ka vairākos bufera zonas sektoros tiek pārkāpts uguns pārtraukšanas režīms, Ukrainas karavīri fiksējuši apšaudi Doņeckas lidostas rajonā, kur parastām mīnmetēju apšaudēm pievienojās liela kalibra artilērijas apšaudes.

Tiek ziņots arī par snaiperu aktivizēšanos. Vakar Doņeckā sadursmēs starp Ukrainas valdības spēkiem un Krievijas atbalstītajiem separātistiem dzīvību zaudēja divi Ukrainas armijas karavīri, bet vēl seši ievainoti.

Savukārt Krievijas pastāvīgais pārstāvis Eiropas Drošības un sadarbības organizācijā (EDSO) paziņojis, ka Donbasā atrodas aptuveni 80 Krievijas karavīri, kuri uzrauga pamiera ievērošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas