Doņeckā kaujās nopostītas vairākas dzīvojamās mājas

0 komentāri

Doņeckā separātisti mīnmetēju apšaudēm pievienojuši arī lielkalibra artilēriju. Sadursmēs starp separātistiem un Ukrainas armiju ir iznīcinātas vairākas dzīvojamās mājas.

Otrdien Ukrainas austrumos pretterorisma operāciju zonā panākta vienošanās par pilnīgu uguns pārtraukšanu. Neņemot vērā šo vienošanos, Doņeckas teritorijā prokrieviskie separātisti turpina apšaudīt Ukrainas spēku pozīcijas.

Otrdien kaujās starp Ukrainas spēkiem un promaskaviskajiem separātistiem dzīvību zaudējis viens Ukrainas armijas karavīrs, bet vēl septiņi tika ievainoti.

Situācija valsts austrumos joprojām ir sarežģīta, jo kaujinieki nepārtrauc mēģinājumus uzbrukt Doņeckas lidostai, informē Ukrainas pretterorisma operācijas preses centrs Tikmēr Eiropas Savienība paziņojusi, ka mēneša beigās vērtēs pamiera vienošanās izpildi un sankcijas pret Krieviju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas