Doņeckā atsākušās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu

0 komentāri

Ukrainas austrumu pilsētā Doņeckā atsākušās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu. Prokrieviskie kaujinieki to atkal mēģināja ieņemt, taču Ukrainas spēki šo uzbrukumu atvairīja.

Uzbrukumā gāja bojā septiņi uzbrucēji. Ukrainas bruņoto spēku pusē zaudējumu nav un Ukrainas karavīri turpina kontrolēt abus lidostas termināļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan lidosta jau sen vairs neapkalpo pasažierus, tā ir stratēģiski svarīga. Ja tā nonāktu nemiernieku kontrolē, viņiem varētu piegādāt munīciju jau ar kravas lidmašīnām, nevis kravas automašīnām – kā tas ir šobrīd.

Kā atklājusi kāda Vācijas valdībai tuvu stāvoša persona – ja prokrieviskie separātisti Ukrainas austrumos ieņemtu Doņeckas lidostu vai Mariupoles pilsētu, Eiropas Savienība būtu gatava Krievijai noteikt papildu sankcijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas