Dombrovskim jaunajā amatā starptautiska debija – negaidīti dodas uz G20 samitu Austrālijā

0 komentāri

Valdis Dombrovskis šodien negaidīti devies uz G20 samitu, kas notiks Brisbenā, Austrālijā. Šī ir uzskatāma par jaunā Eiropas Savienības (ES) priekšsēdētāja vietnieka debiju nozīmīgajā starptautiskā pasākumā.

Sākotnēji bija plānots, ka uz pasākumu dosies Ekonomikas un finanšu, nodokļu un muitas lietu komisārs Pjērs Moskovosī, tomēr uz pasākumu dosies Valdis Dombrovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dalība ES un G20 sanāksmē ir Valda Dombrovska pirmā lielā starptautiskā misija jaunās Eiropas Komisijas sastāvā.

Plānots, ka Dombrovskis kopā ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru un Eiropadomes prezidentu Hermanu van Rompeju G20 samita laikā skaidros Eiropas Savienības nostājas finanšu pārvaldības, korupcijas apkarošanas, attīstības, enerģētikas un citās jomās. Tiks pārrunāta arī problēma, kas saistās ar izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

Kā zināms, nedēļas nogalē Austrālijas pilsētā Brisbenā notiks G20 valstu grupas līderu samits. Tajā plānots apspriest virkni jautājumu, akcentējot ekonomiku. Eiropas Savienība no savas puses akcentējusi nepieciešamību samita laikā G20 valstīm vienoties par ekonomisko izaugsmi nākamo gadu laikā.

Samita rīkotāja – Austrālija – izvirzījusi ambiciozu mērķi nākamo piecu gadu palielināt G20 ekonomisko izaugsmi par 2% jeb aptuveni diviem triljoniem dolāru. G20 ir valstu ekonomikas nodrošina aptuveni 85% no globālā iekšzemes kopprodukta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas