”Dodiet iespēju dzīvot!” – simtiem bēgļu pieprasa atvērt Itālijas-Austrijas robežu

0 komentāri

Saspringta situācija uz Itālijas-Austrijas robežas. Lai protestētu pret Eiropas Savienības (ES) un Turcijas vienošanos no šodienas sākt patvēruma meklētāju pārvietošanu atpakaļ uz Turciju, Itālijā un Austrijā mītošie bēgļi bloķējuši tranzīta ceļu un iesaistījušies sadursmēs ar policiju.

Turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Laipni lūgti Eiropas Savienībā”, ”Dodiet iespēju dzīvot!”, simtiem cilvēku pieprasīja atvērt robežas, norādot, ka patvēruma meklētāju nosūtīšana atpakaļ uz Turciju esot rupja cilvēktiesību pārkāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai savaldītu agresīvi noskaņotos protestētājus, policijai bija jāliek lietā asaru gāzi un ūdensmetējus.

Pagājušajās brīvdienās pie Grieķijas un Itālijas krastiem izglābtas sešas patvēruma meklētāju pārpildītas laivas. Jau vēstījām, ka šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 150 000 bēgļu.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas