Divi slepenie aģenti dzērumā taranējuši Balto namu

0 komentāri

ASV Slepenais dienests sācis izmeklēt informāciju par diviem dienesta aģentiem, kuri ar automašīnu dzērumā taranējuši norobežojumus ap Balto namu.

Incidents esot noticis 4. martā. Viens no tajā iesaistītajiem – Marks Konolijs – ir Baraka Obamas personīgās apsardzes priekšnieka vietnieks. Viņš kopā ar savu kolēģi ar dienesta automašīnu atgriezās no ballītes pilsētā un ietriecās pie Baltā Nama ierīkotajos drošības norobežojumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slepenais dienests esot vēlējies likumpārkāpējus arestēt, taču vēlāk viņi tika atlaisti mājās.

Nesen Obama nomainīja lielāko daļu drošības dienesta vadības, jo pēdējos mēnešos Baltajā namā notikuši vairāki apkaunojoši drošības incidenti.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas