Divi lādiņi trāpījuši blakus Krievijas vēstniecībai Sīrijā

0 komentāri

Krievijas vēstniecības teritorijā Sīrijas galvaspilsētā Damaskā ”piezemējušies” divi lādiņi, un tas noticis laikā, kad pie tās pulcējās Sīrijas valdību atbalstoši demonstranti, vēsta AP.

Sākumā nograndis viens lādiņš, un drīz pēc tam, kad sanākušie cilvēki metušies bēgt, nograndis arī otrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sīrijas opozīcija jau iepriekš mēģinājusi uzbrukt Krievijas vēstniecībai Damaskā, un nav zināms, vai Krievijas jaunākās ziņas par to, ka Maskava palīdzējusi Sīrijas armijai atkarot opozīcijas pārziņā nonākušās teritorijas, izprovocējusi šos lādiņus, vēsta AP.

Cilvēki pulcējušies pie Krievijas vēstniecības, lai pateiktos Maskavai par atbalstu Sīrijas valdības armijai un iesaistīšanos konfliktā. Visticamāk, lādiņus raidījuši Sīrijas opozīcijas pārstāvji.

Krievija palīdz Sīrijas armijai atkarot teritorijas

Sadarbojoties ar Krievijas gaisa spēkiem, Sīrijas armija atkarojusi vairākas valdības opozicionāru ieņemtās teritorijas. Armijas vienības ieņēmušas četrus ciematus Latakijas ziemeļos, un lielā mērā tas izdevies, pateicoties Krievijas gaisa spēkiem, kas atbalstījuši Sīrijas armijas kājniekus.

Teritorijas atkarotas tikai dažas dienas pēc tam, kad Sīrijas militārie spēki paziņoja, ka uzsāks plaša mēroga ofensīvu, lai atgūtu nemiernieku pārņemtās teritorijas.

Jau vēstīts, ka Krievija gaisa uzlidojumus Sīrijai uzsāka septembra beigās. Sākotnēji tie bija vērsti pret teroristiem, taču nesen Krievijas prezidents Vladimirs Putins nācis klajā ar paziņojumu, ka atbalsta Sīrijas armiju ar mērķi palīdzēt stabilizēt Sīrijas valdību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas