Dienvidosetijas prezidents plāno rīkot referendumu par pievienošanos Krievijai

0 komentāri

Neatkarību no Gruzijas pasludinājušās starptautiski neatzītās Dienvidosetijas republikas prezidents Leonīds Tibilovs paziņojis, ka plāno rīkot referendumu par Dienvidosetijas pievienošanos Krievijai.

Viņš norādījis, ka valstij jāīsteno atkal apvienošanās ar brālīgo Krieviju un uz ilgiem gadsimtiem jānodrošina Dienvidosetijas un tās tautas drošība un uzplaukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abhāzija un Dienvidosetija pasludināja neatkarību no Gruzijas 90. gadu sākumā, taču šīs separātiskās republikas pastāv ar Krievijas militāru un finansiālu atbalstu un tajās izvietots liels Krievijas karaspēks.

Pēc 2008. gada kara ar Gruziju Krievija atzina Abhāziju un Dienvidosetiju par neatkarīgām valstīm, pārējā pasaule Abhāziju un Dienvidosetiju uzskata par Gruzijas sastāvdaļu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas