Dienvidkorejā radīts saldējums pret paģirām

0 komentāri

Pēc pamatīgas ballēšanās un alkohola lietošanas dienvidkorejieši turpmāk paģiras varēs ārstēt ar īpašu tam paredzētu saldējumu.

Veikalu ķēde Dienvidkorejā, kas laidusi apgrozībā saldējumu ar visnotaļ interesantu nosaukumu – Turies.

Saldējuma sastāvā nav alkohola, bet gan dažādi zālīšu brūvējumi, kuru klātbūtne produktā nav jūtama – tas garšo kā parasts saldējums.

Šīs korejiešu tautas medicīnā izmantotās zālītes kā pretpaģiru līdzeklis lietotas jau kopš 17. gadsimta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas