Dienvidkorejā atkal traģisks ugunsgrēks

0 komentāri

Traģisks ugunsgrēks izcēlies kādā slimnīcā Dienvidkorejā. Ugunsgrēkā dzīvību zaudējis 21 pacients, bet vēl septiņu cilvēku stāvoklis ir kritisks.

Slimnīcas personāls stāsta, ka uguns pārņēmusi slimnīcas telpas neilgi pēc pusnakts, laikā, kad visi pacienti jau gulējuši.

Ugunsnelaimes brīdī slimnīcā atradās vairāk nekā simts pacientu. Lielākā daļa no viņiem izglābti, taču dzīvību zaudējuši cilvēki ar kustību traucējumiem, kuriem nelaimes brīdī neizdevās pamest degošās telpas.

Šobrīd tiek noskaidroti ugunsgrēka iemesli.

Nelaime Dienvidkorejs slimnīcā seko dienu pēc traģiska ugunsgrēka kādā valsts autoostā. Tajā dzīvību zaudējuši vismaz septiņi, bet smagi cietuši vēl vairāki desmiti cilvēku, no kuriem divi atrodas kritiskā stāvoklī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas