Dienu pēc vienošanās par mieru Ukrainā – atkal jauni kritušie

0 komentāri

Ukrainas spēku un separātistu kaujinieku apšaudēs pēdējo 24 stundu laikā nogalināti vismaz 11 Ukrainas karavīri un vairāki desmiti ievainoti. Upuri ir arī civiliedzīvotāju vidū. Gan starptautiskie novērotāji, gan Ukrainas prezidents uzskata, ka pamiera ievērošana būs liels izaicinājums. 

Kijeva apgalvo, ka kopš jaunākā Minskas līguma separātisti esot nostiprinājuši savas pozīcijas ar lielāku skaitu kaujinieku un bruņojumu. Tomēr saprast, kurš vainīgs civiliedzīvotāju nāvē, nav iespējams – abas puses vaino viena otru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas novērotāji, kas no svētdienas uzraudzīs pamiera ievērošanu, šodien atzina, ka pašreizējā situācija ir kritiska. Bez karadarbības saasināšanās manīta arī nemarķētu armijas transportlīdzekļu un konvoju kustība.

Plānots, ka pirmdien stāsies spēkā sankcijas pret 19 separātistiem un Krievijas pilsoņiem, kā atbildes reakcija uz asiņainajām apšaudēm Mariupolē. Diplomāti norāda, ka tās tiks ieviestas neatkarīgi no jaunākās vienošanās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas