Deviņu stundu ilgās sarunas ar Grieķiju bez rezultāta; diskusijas atsākas

0 komentāri

Grieķijai pagaidām nav izdevies pārliecināt eiro zonas finanšu ministrus piešķirt jaunu aizdevumu. Vakardienas sanāksme beigusies bez rezultāta, tā ilga gandrīz deviņas stundas.

Eirozonas finanšu ministru un starptautisko aizdevēju sarunas šodien atsākušās, lai turpinātu spriest par Grieķijas jaunajiem taupības pasākumiem, kurus tā sola ieviest, lai saņemtu jaunu aizdevumu 74 miljardu eiro apmērā. Tiek ziņots, ka vien retā eiro zonas valsts gatava noticēt Grieķijas solījumiem.
Tā kā sarežģītās sarunas ieilgušas, ir nācies atcelt šodien plānoto Eiropas Savienības samitu. Daži analītiķi gan norāda, ka sarunu turpināšana liecina par to, ka ir cerība panākt vienošanos ar Grieķiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas