Demisionējis Ukrainas premjers

0 komentāri

Šodien par savu demisiju paziņojis Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks. Viņš, savu lēmumu pamatojis ar valdošās koalīcijas izjukšanu un to, ka tiek bloķētas valdības iniciatīvas.

“Es paziņoju par atkāpšanos no amata koalīcijas izjukšanas un valdības iniciatīvu bloķēšanas dēļ,” parlamenta plenārsēžu zālē paziņoja premjers. Viņš vadīja valdību kopš šā gada 27.februāra, kad koalīciju “Eiropas izvēle” izveidoja deputātu frakcijas.

Koalīcijas izjukšanas rezultātā premjeram ir vai nu jāatkāpjas, vai arī jāizveido jauna koalīcija. Jaunu koalīciju viņš nav varējis veidot, jo tajā būtu jāiesaista bijušie komunisti un gāztā prezidenta Viktora Janukoviča Reģionu partijas cilvēki, paskaidroja Jaceņuks.

Koalīcijas izjukšana un jaunas neizveidošana 30 dienu laikā nozīmēs, ka prezidentam ir pamats atlaist parlamentu un izsludināt ārkārtas vēlēšanas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas