Daudzu bēgļu plāns: Caur Balkānu valstīm nokļūt Vācijā un Austrijā

0 komentāri
Daudzu bēgļu plāns: Caur Balkānu valstīm nokļūt Vācijā un Austrijā
AFP/LETA

Ungārija nelegālajiem imigrantiem slēgusi savu robežu ar Horvātiju. Līdz ar to bēgļu straume sākusi plūst uz Slovēniju, kurp viņi dodas no Horvātijas.

Pirms mēneša Ungārija slēdza robežu ar Serbiju un nelegālo imigrantu plūsma novirzījās uz Horvātiju. Taču naktī uz sestdienu Ungārija slēdza robežu arī ar Horvātiju. Līdz ar to imigranti no Horvātijas tagad dodas uz Slovēniju. Abas valstis par to ir panākušas vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieceļotāji nevēlas palikt Balkānos

Patvēruma meklētāju mērķis ir pārtikušākas valstis – Austrija un Vācija. Kamēr tās turpinās uzņemt nerimstošo bēgļu straumi, ar imigrantu pieplūdumu Horvātija tiks galā, uzskata Horvātijas iekšlietu ministrs. Taču, ja arī Austrija un Vācija slēgs savas robežas, viņš prognozē lielas problēmas.

“Tad būs domino efekts, kas visām valstīm radīs lielus sarežģījumus. Nevēlos pat prognozēt, kas notiks tādā situācijā,” pauda Horvātijas iekšlietu ministrs Ranko Ostojičs.

Ne Horvātija, ne Slovēnija neplāno ierobežot imigrantu plūsmu, kamēr vien Austrija un Vācija ir atvērta viņu uzņemšanai.

Foto – bēgļi Eiropā:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas