Daudzu bēgļu plāns: Caur Balkānu valstīm nokļūt Vācijā un Austrijā

0 komentāri

Ungārija nelegālajiem imigrantiem slēgusi savu robežu ar Horvātiju. Līdz ar to bēgļu straume sākusi plūst uz Slovēniju, kurp viņi dodas no Horvātijas.

Pirms mēneša Ungārija slēdza robežu ar Serbiju un nelegālo imigrantu plūsma novirzījās uz Horvātiju. Taču naktī uz sestdienu Ungārija slēdza robežu arī ar Horvātiju. Līdz ar to imigranti no Horvātijas tagad dodas uz Slovēniju. Abas valstis par to ir panākušas vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieceļotāji nevēlas palikt Balkānos

Patvēruma meklētāju mērķis ir pārtikušākas valstis – Austrija un Vācija. Kamēr tās turpinās uzņemt nerimstošo bēgļu straumi, ar imigrantu pieplūdumu Horvātija tiks galā, uzskata Horvātijas iekšlietu ministrs. Taču, ja arī Austrija un Vācija slēgs savas robežas, viņš prognozē lielas problēmas.

“Tad būs domino efekts, kas visām valstīm radīs lielus sarežģījumus. Nevēlos pat prognozēt, kas notiks tādā situācijā,” pauda Horvātijas iekšlietu ministrs Ranko Ostojičs.

Ne Horvātija, ne Slovēnija neplāno ierobežot imigrantu plūsmu, kamēr vien Austrija un Vācija ir atvērta viņu uzņemšanai.

Foto – bēgļi Eiropā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas