Daļu bēgļu no Zviedrijas drīzumā pārvietos uz citām Eiropas valstīm

2 komentāri

Eiropas Savienība drīz pārvietos daļu no Zviedrijā esošajiem patvēruma meklētājiem uz citām dalībvalstīm.

Sākotnējais Eiropas Komisijas plāns paredzēja pārvietot cilvēkus tikai no Itālijas, Grieķijas un Ungārijas, taču Zviedrija novembra sākumā lūdza šim sarakstam pievienot arī viņus, jo Zviedrija ir starp tām savienības dalībvalstīm, kuras šogad uzņēmušas vislielāko skaitu bēgļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc tam, kad Zviedrija novembrī atjaunoja robežkontroli, jaunu migrantu ierašanās valstī ir sarukusi par trešdaļu. Tikmēr krasi ir samazinājies arī kopējais migrantu skaits, kas ierodas Eiropā.

“Oktobrī Vidusjūru šķērsoja 220 tūkstoši bēgļu, taču novembrī šis skaits ir tikai 140 tūkstoši, Tādējādi tas ir ievērojams samazinājums,” pauž ANO Bēgļu aģentūras preses sekretārs.

Aģentūra to skaidroja ar svārstīgajiem laikapstākļiem Egejas jūrā, kā arī ar Turcijas varasiestāžu vēršanos pret cilvēku kontrabandistiem.

Foto: bēgļi ierodas citā Skandināvijas valstī – Dānijā:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Tak paris dienas atpakal viena zviedru politike leja gauzas asaras ka jaunu pabiru vairs nebus...
  Tad varbut ja tik zel atdot...paturiet sev?
  Ar atplestam rokam to sergu nemat preti,tad tagad atbildiet par saviem greka darbiem!

  02.12.2015 17:59

 • ES
  0

  ES

  Kādēļ ANO tikai kritizē un dod padomus?Vai tad tā ir tikai Eiropas Sav. problema?

  02.12.2015 05:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas