Daesh jau ir izmantojuši ķīmiskos ieročus un spēj tos ražot, paziņo CIP

0 komentāri

Daesh teroristi jau iepriekš ir izmantojuši ķīmiskos ieročus un nelielos daudzumos spēj ražot hlora un sinepju gāzi, – tā CBS News paziņojis ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Džons Brenans.

“Mums ir zināmi vairāki gadījumi, kad Daesh teroristi ir lietojuši ķīmiskos ieročus kaujaslaukā,” sacīja Brenans. Tāpat viņš pauda, ka “Islāma valstij ir pieeja ķīmisko ieroču pirmdaļiņām un munīcijai, ko tā var izmantot”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

CIP priekšnieks arī izteica viedokli, ka Daesh varētu mēģināt eksportēt šos ieročus uz Rietumiem, lai gūtu finansiālu labumu.

Jau iepriekš ASV izlūkdienestu priekšnieks Džeimss Klepers sacīja, ka teroristi lietojuši toksiskas ķimikālijas Irākā un Sīrijā, tostarp čulgas izraisošo sēra sinepju gāzi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas